read page | print | text size: A A A
You are in: Scottish Junior Football Association > West Region > Results

Results


View Results for

Saturday, 25 Oct 14

Scottish Junior Cup Round 2
 West Calder United F.C.0v0Carnoustie Panmure F.C.
 Livingston United F.C.1v5Shotts Bon Accord F.C.
 Blackburn United F.C.0v3Musselburgh Athletic F.C.
 Montrose Roselea F.C.3v1Irvine Victoria F.C.
 Arthurlie F.C.6v0Dunbar United F.C.
 Pumpherston F.C.0v2Kirkintilloch Rob Roy F.C.
 Newmains United F.C.3v10Lochee United F.C.
 Kennoway Star Hearts F.C.5v0Craigmark Burntonians F.C.
 Haddington Athletic F.C. 0v5Linlithgow Rose F.C.
 Glenafton Athletic F.C.1v0Broxburn Athletic F.C.
 Luncarty F.C.7v0Forfar Albion F.C.
 Bathgate Thistle F.C.1v6Blantyre Victoria F.C.
 Edinburgh United F.C.7v0Crossgates Primrose F.C.
 Kello Rovers F.C.1v8Glenrothes Juniors F.C.
 Grantown F.C.2v5Bellshill Athletic F.C.
 Clydebank F.C. 7v0Lossiemouth United F.C.
 Thorniewood United F.C.6v1Kirriemuir Thistle F.C.
 Carluke Rovers F.C.1v2Troon F.C.
 Greenock Juniors F.C.0v4Newtongrange Star F.C.
 Largs Thistle F.C.3v1Sauchie Juniors F.C.
 Dalry Thistle F.C.1v2Hermes F.C.
 Buckie Rovers F.C.0v3St. Andrew's United F.C.
 Armadale Thistle F.C.2v2Fauldhouse United F.C.
 St. Anthony's F.C.3v4Dunipace F.C.
 Larkhall Thistle F.C.1v3Darvel Juniors F.C.
 Saltcoats Victoria F.C.0v5Maud F.C.
 Rosyth F.C.1v3Hurlford United F.C.
 Fraserburgh United F.C.1v3Rossvale F.C.
 Whitburn Juniors F.C.1v2St. Roch's F.C.
 Port Glasgow Juniors F.C.6v0Ballingry Rovers F.C.
 Burghead Thistle F.C.2v5Lugar Boswell Thistle F.C.
 Longside F.C. 2v4Yoker Athletic F.C.
 Cumnock Juniors F.C.3v1Newmachars F.C.
 Aberdeen University Juniors F.C.1v4Dundonald Bluebell F.C.
 Forfar West End F.C.0v1Kelty Hearts F.C.
 Dundee Violet 1v0Maryhill F.C.
 Portgordon Victoria F.C.1v6Banchory St. Ternan F.C.
 Beith Juniors F.C.4v1Cumbernauld United F.C.
 Spey Valley F.C.4v1Aberdeen East End F.C.
 Lesmahagow Juniors F.C.6v0Lochore Welfare F.C.
 Kinnoull F.C.1v6Arbroath Victoria F.C.
 Downfield F.C.1v0Lochee Harp F.C.
 Glasgow Perthshire F.C. 1v2Kilbirnie Ladeside F.C.
 Girvan F.C0v3Neilston Juniors F.C.
 Tayport F.C.2v4Bonnyrigg Rose F.C.
 Jeanfield Swifts F.C.2v0Bridge of Don Thistle F.C.
 Arniston Rangers F.C.2v0Vale of Clyde F.C.
 Culter F.C. 1v1Rutherglen Glencairn F.C.
 Penicuik Athletic F.C.4v2Maybole Juniors F.C.
 Pollok F.C.4v0Whitletts Victoria F.C.
 Royal Albert F.C.1v3Shettleston F.C.
 Nairn St. Ninian F.C.1v0Lewis United F.C.
 Dyce F.C.2v1Forth Wanderers F.C.
 Bo'ness United F.C.10v0Stoneyburn
 FC Stoneywood -Deveronside F.C.Postponed: Sat, 01 Nov
 Dalkeith Thistle F.C.1v2Kilwinning Rangers F.C.
 Forres Thistle F.C.2v5Dundee East Craigie F.C.
 Broughty Athletic F.C. 2v1Stonehaven
 Irvine Meadow F.C.2v1Benburb F.C.
 Banks O'Dee F.C.0v6Auchinleck Talbot F.C.
 Thornton Hibs F.C.1v3Kilsyth Rangers F.C.
 Johnstone Burgh F.C.5v2Brechin Victoria F.C.
 Newburgh F.C.0v4Camelon Juniors F.C.
 Falkirk Juniors F.C.4v3Buchanhaven Hearts F.C.
Stagecoach West of Scotland League Central District First
 Ashfield F.C.2v5Lanark United F.C.
 Wishaw Juniors F.C. 0v1Renfrew F.C.
Stagecoach West of Scotland League Central District Second
 Cambuslang Rangers F.C. 7v3Vale of Leven F.C.